Конденсаторы
 Резисторы
 Намоточные изделия
 Ферритовые изделия
 Резонаторы
 П/проводниковые
 приборы
 Микросхемы
 Разъемы
 Реле
 Пьезоизделия
 Коммутационные
 изделия
 Установочные
 изделия
 КИП
 Источники питания
 Аппараты
 пускорегулирующие
 Светотехнические
 изделия
 Энергосбережение
 Оборудование для
 автомат. производства
 Охладители

расширенный поиск
Адрес офиса:
г. Киев,
пер.Руслана Лужевского (Красноармейский), 14

Тел./Факс:
(044)525-00-44
(044)525-01-14
(044)525-00-53

E-mail:
tkd@tkd.com.ua
 


Rambler's Top100

О компании

Співпраця з нашою фірмою дозволяє оперативно і з мінімальними затратами отримати необхідні Вам високоякісні КОМПЛЕКТУЮЧІ ВИРОБИ .


ВИБІР
У нас Ви можете замовити практично БУДЬ – ЯКІ КОМПЛЕКТУЮЧІ ВИРОБИ, які виробляються на території СНД та імпортні. ПЗ і рік випуску– згідно Ваших потреб.
ОПЕРАТИВНІСТЬ
Завдяки нашим тісним зв’язкам із заводами- виробниками і постачальниками комплектуючих виробів, замовлена Вами продукція постачається у найкоротші терміни, можливо навіть на день оплати за попередньою домовленістю.
ПРОФЕСІЙНІСТЬ
Окрім 6-8 років праці у нашій компаниї, наші співробітники мають десятки років стажу у відділах комплектації великих радянських підприємств радіоелектронної промисловості. Вони можуть кваліфіковано відповісти на будь-яке Ваше запитання або підказати вирішення проблеми (наприклад, знайти заміну важкодоступній або не зовсім відповідній потрібним характеристикам деталі).
ЦІНА
Завдяки оптимальній структурі підприємства та високій швидкості виконання замовлень ми можемо запропонувати Вам оптимальну ціну.
НАДІЙНІСТЬ
Ми маємо репутацію порядного ділового партнера. Згідно з угодою з Міністерством Оборони України „Компонент Сервис” має представника замовника. Ми постачаємо вироби, на які розповсюджуються гарантійні обов’язки підприємств - виробників.
АВТОРИТЕТ
Наше підприємство постачає комплектуючі вироби таким флагманам електронної промисловості України, як Київприлад, заводам «Буревістник», ім. Артема, ЗТТ «Електрон», «Лорта», «Авіаконтроль», «Зоря» і інші, а також підприємствам – розробникам нової техніки, підприємствам Укртелекома, експлуатаційним і ремонтним службам.
Підприємства Росії і Білорусії: ПО «Моноліт» (м. Вітебськ), АТ «Стріла» (селище Сузємка Брянської обл.), ВАТ «Завод Магнєтон», АТВТ «Завод «Мєзон» (м. Санкт-Петербург), ТОВ «Резистор» (м. Арзамас), «Владикавказький завод «Біном»» та інші довірили нам представляти їхні інтереси в Україні. Ми також маємо добре налагоджені зв’язки із багатьма іншими виробниками і постачальниками комплектуючих виробів ближнього і дальнього зарубіжжя.

Будемо раді співпраці з Вами!


 


English version of site English version

Наша компания предлагает к поставке электронные компоненты производства стран СНГ, Украины и дальнего зарубежья

Форум электронных компонент

Список производителей электронных компонентов

ПРИГЛАШАЕМ
НА РАБОТУ
менеджера по продажам электронных компонентов (можно без опыта работы)
Требования:
базовые знания промэлектроники, свободное владение ПК, быстрая обучаемость, коммуникабельность, английский желательно.
Оплата:
ставка+% от продаж.
2005 © Developed by GiG Web Solutions